Zonguldak Villa Kapısı 2022

zonguldak villa kapısı

ZONGULDAK VİLLA KAPISI

Villa Kapı Modelleri; Kötü hava koşullarına dayanaklı olarak, su, güneş, nem, rutubet ve dış etkenlere dayanıklı olarak sunulmaktadır. Villa kapısı
Bütün villa, çelik kapı ve pivot kapılarımız özel tasarlanıp müşterilerimize “siz hayal edin biz tasarlayalım” mantığı ile tamamen özel üretim yapılmaktadır.
Garanti sürelerimiz ; 7-10-20 yıl olarak garanti verilmektedir. Villa Kapıları
Yurt içi ve yurt dışı kargo ve montaj imkanı ile sizlere sunulmaktadır. zonguldak villa kapısı

Muhteşem görseli ve ultra dayanıklılığı ile Villa Kapısı Modelleriaraştırmanız için doğru bir sayfada bulunuyorsunuz. Tüm modellerimiz garantilidir.

ZONGULDAK VİLLA KAPISI GENEL ÖZELLİKLERİ

Villa Kapıları; Suya, güneşe, dış etkenlere, yangına ve darbeye, aşınmalara karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.
İçeriğinde kullanılan tüm Armadoor Çelik Kapı, villa kapısı modellerinde 2mm galvaniz sac kullanılır. Sac seçenekleriyle 1.2mm, 1.5mm ve 2mm galvaniz sac kullanılarak pasa ve neme dayanıklılığı artmaktadır. Tüm kapılarımız da çift taraflı conta kullanılarak kapının sessiz kapanma ve açılma özelliğini ön tarafa almaktadır. Ses yalıtımında ve ısı yalıtımında ön planda tutulmaktadır.

Villa kapılarında 25’lik 3’lü menteşe kullanılarak, kapının zamanla eğilimini engelleyerek dayanıklılığını ön planda tutar. Kapının hem kasa ve kanat içerisinde taş yönü kullanılarak ısı yalıtımını sağlamaktadır.  Çelik Kapı Üstün koruma sistemleri ile merkezi ve standart kilit sistemlerinin yanı sıra 5 yıl garantili kale kilit sistemleri villa kapılarında mevcuttur.

Zonguldak Villa Kapısı

Cam seçenekleri şişe cam olarak 5+5mm istenilen renk ve desende dış etkenlere ve darbelere dayanıklı lamine camlar kullanılmaktadır.
Akıllı sistem seçeneği ile yeni nesil teknoloji ile 6 saniyede kendini açma ve kapatma özelliği aynı zamanda parmak izi ile ve telefon ile uzaktan açma sistemleri ile ön plana çıkan villa kapısı akıllı ev sistemine uygun şekilde dizayn edilmiştir.
İsteğe bağlı olarak arma door villa kapısının sunduğu villa kapılarında kartlı sistem mevcuttur ve tüm sistemlerimiz 2 yıl garantilidir.

Müşteri isteğine bağlı olarak özel aksesuar, özel tasarım, özel koruma sistemleri ve ölçüye göre modellemeler Vipvilladoors Çelik Kapı olarak sağlanmaktadır.

Villa Kapısında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Villa Kapısı alırken, Dikkat edilecek en önemli özellik yaşadığımız evler insanların rahatladığı, sosyalleştiği ve eğlendiği başlıca yerlerden biridir. Aynı zamanda, her zaman rahatsız edici bir durumda sıkışıp kalmış gibi hissetmeden, yaşamanız için rahat olması gereken bir yerdir. Peki, villa kapınızın ihtiyaç duyabileceği bazı özellikler nelerdir?

Her şeyden önce, kapınızın gıcırdama veya çarpma olmadan sorunsuz ve kolay bir şekilde açılması harika olurdu, böylece evinize girerken veya çıkarken başkalarını rahatsız etmekten endişelenmenize gerek kalmaz. İkinci olarak, kapıda iyi karartma perdeleri olması ideal olur, böylece akşam yemeği sırasında veya gece uyumaya çalışırken güneş ışığı içeri taşmaz.  Vip Çelik Kapı olarak villa kapısı satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Kapılar kaç saatte takılıyor?

Bu soru, sıklıkla sorulan sorulardan birisi haline gelmiş durumda. Bununla ilgili şunu söyleyebiliriz ki kapılar aynı gün içerisinde birkaç saat içinde tamamlanıyor. Kesin bir bilgi veremeyiz, çünkü her kapı modelinin boyutu ve takım şekli farklı olabiliyor. Bazı kapılar boyutuna göre daha uzun sürebiliyor. Kısacası kapıların çoğu aynı gün içerisinde kısa sürede takılabilecek cinsten.

Fiyat konusunda indirim sağlanıyor mu?

Bir müşteri, villa kapısı taktırmak isterken indirim yapılıp yapılmadığı ile ilgili bir bilgiye sahip olmak isteyebilir. Bu konuda şunu ifade edebiliriz ki size uygun bir teklif sunuyoruz. Yani fiyatlarda bir miktar indirim uygulanması muhtemel.

İç kapılar ekleniyor mu?

Genel olarak dış kapı ve bahçe kapısı yerleştirme konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Bununla beraber talep eden müşterilerimiz için iç kapı takma işlemini de uyguladığımızı ifade etmek isteriz.

Özel üretim villa kapısı yapılıyor mu?

Pek çok müşteri villa kapısı konusunda özel bir üretim yapılıp yapılmadığını merak etmiş olabilir. Bazıları, kendine özgü bir tasarım ile villa kapısına sahip olmaya çalışabilir. Aslına bakarsak ürünler, müşterilerin siparişine göre atölyede üretilip bu şekilde teslim ediliyor. Bu doğrultuda talep eden müşterilerimiz için özel üretim kapı yapılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşıp bilgi almak. Bu şekilde bize istediğiniz modeli belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara