İkinci el çelik kapı fiyatları ?

ikinci el çelik kapı

İkinci El Çelik Kapı Fiyatları nedir ? 

Çelik Kapı nedir ? ;  Çelik Kapılar ağır ölçülü, korozyona dayanıklı metalden yapılmış bir kapı türüdür. Menteşeli bir tutamağa sahiptir ve genellikle mülkte bulunma yetkisi olmayan insanları dışarıda tutmak için kilitler veya menteşeler içerir. Çelik kapı konut veya ticari ortamlarda kullanılabilir ve tek, çift, sürgülü ve Fransız gibi çeşitli konfigürasyonlarda gelir. Çelik kapılar, yangına, darbe hasarına ve hava koşullarına karşı dayanıklılıkları gibi onları popüler yapan birçok özelliğe sahiptir. Çelik kapı, yapıları korumak ve alanları kapatmak için kullanılan, tipik olarak yüksek mukavemet ve dayanıklılığa sahip metalden yapılmış bir kapıdır. Üç tip çelik kapı vardır: sürgülü, döner ve sabit şekildedir.

Sürgülü kapılar, açılıp kapanması kolay olduğu için en popüler tiptir. Genellikle dış kapılarda kullanılırlar, ancak iç kapılarda da kullanılabilirler. Kapının genişliği boyunca hareket ettirilebilen menteşeli bir üst ve alt panele sahiptirler. Döner kapılar kayar kapılara benzer, ancak bir ucunda sabit bir panel, diğerinde menteşeli bir panel bulunur. Banyo kapıları gibi içeriden açılması gereken kapılar için kullanılırlar.

Sabit kapılar en az kullanılan tiptir ve kasa kapısı gibi içeriden kapatılması gereken kapılar için kullanılır. Çelik kapı, çelikten yapılmış bir kapı türüdür. Genellikle fabrikalar ve depolar gibi binaları yangından kaynaklanan hasarlardan korumak için kullanılır. Çelik kapılar, acil durumlarda insanları içeride tutmak için genellikle havaalanları ve tren istasyonları gibi halka açık yerlerde kullanılır.

Çelik Kapı’da Kalite Nasıl Belirlenir.

Çelik kapılar’ da kaliteyi anlamak için öncelikle fiyatına bakmalısınız. Çok ucuz olan bir malın kaliteli olması tabi ki beklenemez. Çelik kapı piyasasın da çok fazla bir şekilde kayseri kapısını çelik kapı diye satan firmalar vardır. İkinci el çelik kapı fiyat aralığı ise 700 tl den başlayarak kalitesine ve firmasına göre 15 bin tl ye kadar çıkmaktadır. Merdiven altı kurumsal olmayan firmalardan kesinlikle uzak durunuz. Bu kapılar evinizin güvenliğini sağlayamaz. Çelik le hiçbir alakası yoktur. Tamamen ahşap görünümlü çelik kapı adı altında satılan kapılardır. Çelik kapınızı ikinci el almak yerine tamamen sıfır özel üretim renk ve model seçeneği ile bizlere ulaşın hemen üretiminizi yapıp montaja gelelim.

Çelik Kapı Modellerimiz

 

 

Bir cevap yazın

Hemen Ara