2022 Çelik Kapı Modelleri

2022 model çelik villa kapıları

2022 Çelik Kapı Modelleri 

2022 çelik kapı modelleri , Modern çelik kapı,  bir evin önemli bir parçasıdır. Sadece bir binaya girip çıkmanın bir yolu değildir. Binanın içini sardığı ve koruduğu için bir ev tasarımının en önemli unsurlarından biridir. Aynı zamanda herhangi bir güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır. Farklı kapı tipleri esas olarak işlevlerine göre sınıflandırılır. Giriş için kullanılan kapıya genellikle ön kapı denir. Binadan çıkmak için kullanılan kapılara genellikle arka kapı denir. Bir depolama alanını çevreleyen kapılara dolap kapısı denir. Bir odaya giriş olarak kullanılan kapılara genellikle kapı kolu denir.

Modern kapı, giriş ve çıkış için önemli bir üründür. İnsanların, mülkün ve diğer değerli varlıkların korunması için kullanılır. Dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Bir kapı ahşap, metal, plastik ve diğer malzemeler dâhil olmak üzere farklı malzemelerden yapılmıştır. Çoğu kapı, hava koşulları, korozyon ve haşereler gibi hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kapılar ayrıca belirli bir miktarda ışığın odaya girip çıkmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Çelik Modern Kapı Nedir?

Modern kapı birçok çeşidi vardır. Ön kapı, yan kapı, arka kapı, sürgü, veranda kapısı, garaj kapısı ve Fransız kapısı içerir. Ön kapı en yaygın kapı türüdür. Ev veya ofis girişlerinde kullanılır. Bir kolu, bir kapı zili ve bir cam penceresi vardır. Yan kapı, bir taraftaki bir odaya girmek veya çıkmak için kullanılır. Kapı kolu ve kapı sürgüsü vardır. Arka kapı, bir odaya arkadan girmek veya çıkmak için kullanılır. Bir kolu, bir anahtar deliği ve bir sürgü vardır. Sürgü, içeriden açılıp kapanmak için kullanılan bir kapı türüdür. Garaj kapısı, araçların park edilmesi için kullanılan bir kapı türüdür. Fransız kapı, dekorasyon amaçlı kullanılan bir kapı çeşididir. Kapının kendi kendine açılıp kapanan bölümüdür.

Modern kapı ürününün nasıl açılacağı, farklı kapı tipleri için farklıdır. Ön kapı için kapı kolu saat yönünün tersine çevrilmeli ve kapı açılmalıdır. Yan kapı için kol dışarı doğru çekilmeli ve kapı açılmalıdır. Ancak Arka kapı için kol bükülmeli ve kapı açılmalıdır. Sürgü için kol yukarı çekilmeli ve kapı açılmalıdır. Garaj kapısı için kilit düğmesine basılmalı ve kapı açılmalıdır. Fransız kapısı için kapı kolundaki düğme döndürülmelidir.

Modern Kapı Ne İşe Yarar?

Modern kapı günlük hayatta her zaman pratik bir gereklilik olmuştur. Evleri hava koşullarından korumaktan binalara giriş sağlamaya kadar kapılar her zaman insan varlığının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Ancak yıllar içinde kapı teknolojisi çarpıcı bir şekilde gelişti. Basit ahşap veya metal kapıların mevcut tek seçenek olduğu günler geride kaldı. Günümüzde modern kapı teknolojisi söz konusu olduğunda çok çeşitli seçeneklere sahibiz.

Herhangi bir kapının en önemli özelliklerinden biri güvenliğidir. Günümüzde kapı güvenliği konusunda oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahibiz. Dilerseniz geleneksel kilit ve sürgülerden biometrik güvenlik gibi daha gelişmiş seçeneklere kadar her bireyin özel ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler günümüzde bulunuyor.

Modern Kapı Fiyatları ?

Modern kapılar da fiyatlandırma normal çelik kapıların daha lüks modelleri oldukları için biraz daha maliyetlidir. Ancak evinize daha şık modern kaliteli lüks bir hava katarak evinizin ortamını yükseltebilirler. Daha kaliteli olması ve şık olmasıyla birlikte son zamanların gözde bebeği olan modern kapı modelleri çok sık tercih edilmeye başlandı. Vip villa  kapı olarak villa kapısı, pivot kapı, çelik kapı ve modern çelik kapı üretiminde kendi fabrikamızda kişiye özel terzi usulü olarak üretimler yapmaktayız. Ölçülere ve yerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Dilerseniz arayarak veya ofisimize gelerek fiyatlar konusunda anlaşmamızı yaparak üretime başlayabiliriz. Kesinlikle nerden alırsanız alın merdiven altı diye tabir ettiğimiz yeri vs belli olmayan firmalardan kesinlikle alım yapmayınız.

Ürünün kaliteli ve garantili olmasına dikkat ediniz. Çelik kapı adı altında ahşap kapı alarak kendinizi ve ailenizin güvenliğini hiçe saymayın. 27 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul’un heryerine ücretsiz montaj dahil fiyatlar vermekteyiz. ARAYIN SİZE ÖZEL ÜRETİM KAPI YAPALIM.. Vip çelik kapılara hemen sahip olun 2022 modellerimiz showroomlarımız da

 

Bir cevap yazın

Hemen Ara